Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Krzyżkowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Piastowska

Głogówek(Krzyżkowice + 16 km)

650 000 zł165,60 m² 3 925,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Przedstawiam wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w Głogówku! Atrakcyjna kamienica mieszkalna na sprzedaż, zlokalizowana przy ulicy Piastowskiej, to idealne miejsce dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Pachów

Smolarnia(Krzyżkowice + 24 km)

250 000 zł495 m² 505 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży nieruchomości obejmującej kompleks trzech działek budowlanych o charakterze usługowym w tym jednej zabudowanej starym budynkiem szkolnym o pow. 421,26 m2 oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Pielgrzymów

Pielgrzymów(Krzyżkowice + 14 km)

329 000 zł158,20 m² 2 079,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 437 m²

*** bajkowe miejsce - dom Z przepięknym ogrodem *** Szukacie miejsca z potencjałem w pięknym, spokojnym otoczeniu? Tu, w bajkowej scenerii i otoczeniu zieleni, stoi dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Wolności

Głogówek(Krzyżkowice + 16 km)

31 zł/m²121,84 m² 3 777 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Wolności 1, głogówek Powierzchnia użytkowa: 121,84 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 267 o pow. 0,1041 ha Cena wynajmu: 31 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Oświęcimska

Głubczyce(Krzyżkowice + 16 km)

9 928 zł5 160,80 m² 1,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia działki nr 738/26 obręb głubczyce wraz z jej składnikami w charakterze punktu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Głubczyce(Krzyżkowice + 16 km)

420 000 zł86,21 m² 4 871,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne, przestrzenne mieszkanie w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na II piętrze budynku, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Prudnik

Prudnik(Krzyżkowice + 8 km)

845 000 zł621,56 m² 1 359,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwupiętrowy budynek po byłym zakładzie cukierniczo-piekarniczym, z pełnym wyposażeniem, który umożliwia natychmiastowe wznowienie działalności produkcyjnej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Opolska

Pisarzowice(Krzyżkowice + 20 km)

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży, dom położony na dużej działce we wsi Pisarzowice, gmina Strzeleczki. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, w stanie do remontu. Media w budynku woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lewice

Lewice(Krzyżkowice + 24 km)

129 000 zł66 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

*** To miejsce ma potencjał! *** Co to za miejsce? Przyjemnie położona nieruchomość, niedaleko Głubczyc, z działką o idealnych proporcjach. Na terenie znajduje się niezależny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Centrum,Głogówek(Krzyżkowice + 16 km)

220 000 zł1 965 m² 111,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 899/9 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krzyżkowice

Krzyżkowice,opolskie

85 000 zł76 m² 1 125,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie o pow. 75,55 m² zlokalizowane na parterze wolnostojącej kamienicy w miejscowości Krzyżkowice. Lokal ten składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krzyżkowice

Krzyżkowice,opolskie

120 000 zł2 600 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 26 a, w spokojnej okolicy ok. 7 km od Prudnika i 16 km od Głubczyc. Miejscowość graniczy z Czechami. Działka nie jest uzbrojona, jednak media są w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krzyżkowice

Krzyżkowice,opolskie

140 000 zł63 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w Krzyżkowicach koło Prudnika o pow. 62,89 m2 położone w kamienicy na I piętrze. Składa się z 2-pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki z wc,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij